Ačiu Jums už pasitikėjimą!


Negalite apsispresti del Jūsų vestuvių fotografo? Pažiurėkite, ką apie mano darbą mano kiti. O gal jau esate mano klients? Palikite atsiliepimą!

Sakome nuoširdu ačiū už puikias nuotraukas, puikius atsiminimus ir gera nuotaika šventės metu. Profesionalus savo darbą išmanantis fotografas kurio dėka džiaugiamės nuostabiomis nuotraukomis. Sąžiningai rekomenduojame ir patys rinksimės Robertą ateityje. Sėkmes kūryboje ir darbuose.

Akvilė

Sakome ačiū fotografui Robertui už svarbiausių mūsų gyvenime akimirkų įamžinimą, profesionaliai ir kompetentingai atliktą darbą, gerą nuotaiką bei greitą nuotraukų pristatymą. Kokybė garantuota, nes jau ne vieną kartą esame užsisakę fotosesiją ir likome labai patenkinti. Rekomenduojame.

Evelina ir Paulius

Ačiū tau, Robertai, už nuostabias nuotraukas ir puikiai praleistą laiką. Ne kiekvienas fotografas gali sukurti tokią aplinką, kurioje gali pamiršti apie viską aplinkui – lyg sustotų laikas, o tu gali mėgautis ir džiaugtis kiekviena savo vestuvių akimirka.
Robertas profesionaliai ir preciziškai atlieką savo darbą, nuoširdžiai rekomenduojame!

Tomas ir Andzelika

Robertai labai norim Tau padėkoti už fantastiškas nuotraukas! Jos visos tokios spalvingos ir šiltos 🙂 Užfiksuotos visos emocijos…Viskas taip, kaip ir norėjome kad būtų! Palinkėsim neprarasti meniško potencialo ir įkvėpimo toliau džiuginti

Ernestas ir Brigita

Gera nuotaika, malonus bendravimas, puikus rezultatas. Rekomenduoju 🙂

Raminta

Robertai,ačiū už nuostabias pagautas akimirkas.Kiekvieną kartą į jas bežiūrint kyla šypsena ir širpuliukai.
Tu puikus!!! Tą dieną sulaukėme daug pagyrų ir tu tai užfiksavai! Tai yra nepakartojama! Mes tikrai dar susitiksime,rekomenduojame!

Karina ir Aivaras

Norime ir mes padėkoti fotografui Robertui, kad vestuvių dieną buvo su mumis ir įamžino visas mūsų akimirkas. Nuotraukos labai gražios, šiltos, subtilios ir emocingos. Esame labai patenkinti jo darbu, bendravimu ir žinoma galutiniu rezultatu. Jau ne kartą Robertas džiugino mus savo nuotraukomis, todėl ne veltui galime jį vadinti mūsų šeimos fotografu. Tikrai dar ne kartą kviesime jį į savo šventes 🙂 Tikrai rekomenduojame ir kitiems.

Agnija ir Marius

Dziekujemy za pracę ktorą wykonales oryginalnie..dziekujemy za ladne zdjecia i za tak ciezke pracę ktora wykonujesz Robercie.Rekomendacje sa na 100%

Veslava

Robertai, norėtume Jums nuoširdžiai padėkoti už bendradarbiavimą, gražias nuotraukas ir prisiminimus, kurie išliks su mumis visą likusį gyvenimą. Mums patiko ir fotoknyga – džiaugiuosi, kad ją užsisakem 🙂 esame Jums labai dėkingi už tai.

Ana ir Valentin

Ačiū Robertai už įamžintas šiltas akimirkas,kurios jūsų dėka liks tokios pat ryškios kokios buvo tą nuostabią dieną.

Sėkmės darbuose!

Olga ir Artūras

Robertai, dar kartą norime padėkoti už bendradarbiavimą, idėjas, nuostabiai įamžintas mūsų vestuvių akimirkas, gražią love story fotosesiją ir prisiminimus, kurie išliks visą gyvenimą. Nuotraukos nuostabios! Mums labai patiko ir fotoknyga – džiaugiosi, kad ją užsakėme! AČIŪ už nuostabų darbą!

Žana ir Vadim

Bardzo dziękuje za zdjęcia wszystko było wykonane ładnie i profesjonalnie. Moje rekomendacje!

Eva Jancuro

Ačiū Jums labai už profesionalumą! Nuotraukos be galo gražios…:)
Ačiū už malonų bendravimą ir kantrybę. Džiaugiamės, kad pasirinkome būtent Jus. Sėkmės tolimesniuose darbuose.
Nuoširdžiai visiems rekomenduojame!

Justina ir Edmundas

Tikrai nuostabus ir profesionalus fotografas! Per mano vestuvės pylė kaip iš kibiro, o jis sugebėjo pagauti visas gražias akimirkas ir sukoordinavo viska taip, kad nuotraukose nesimatytų kad išvis butu lietaus! 🙂 Nuotraukų ir fotoalbumo pateikimas pasakiškas, mes su žmona be galo patenkinti! Rekomenduoju 10/10.

Andrej

Palikti atsiliepimą