Atsiliepimai

Labai ačiū Robertui už dukrytės krikštynų nuotraukas. Fotografas tikrai šaunus, puikiai atlieka savo darbą ir nuostabiai įamžina gražiausias gyvenimo akimirkas. :)
Jovita
Ačiū Jums labai už profesionalumą! Nuotraukos be galo gražios...:) Ačiū už malonų bendravimą ir kantrybę. Džiaugiamės, kad pasirinkome būtent Jus. Sėkmės tolimesniuose darbuose. Nuoširdžiai visiems rekomenduojame! Pagarbiai, Justina ir Edmundas
Justina
Diękujemy bardzo za cudowne zdjecia z chrztu naszej cureczki!;) Dziękujemy również za przemiłą atmosferę, współpraca z Tobą była czystą przyjemnością;)
Alina
Ačiū Robertai už įamžintas šiltas akimirkas,kurios jūsų dėka liks tokios pat ryškios kokios buvo tą nuostabią dieną. Sėkmės darbuose!
Olga ir Artūras
Robert, dziękuje ci za zdjęcia z pierwszej komunii mego dziecka. Naprawdę aktywny i miły człowiek, profesjonalnie wykonujący swą pracę. Moje rekomendacje! Super!
Justina
Robertai, nuoširdžiai Tau dėkojame už nuostabų mūsų gražiausios ir įsimintiniausios dienos įamžinimą. AČIŪ už profesionalų darbą, už patarimus, nuoširdų ir draugišką bendravimą ir žinoma už puikias nuotraukas, kurias kaskart bežiūrint atgyja visos vestuvių dieną patirtos nuostabios emocijos - viskas taip natūralu ir tikra!!! Didelis Tau AČIŪ!!!!
Irma & Andžej
Роберт, спасибо большое, что Вы завпечатлели моменты празднования важного события в жизни Андрея - красивого юбилея. Замечательные тёплые и радостные фотографии. Надеемся на дальнейшее общение и собираемся не раз пригласить Вас на празднества наших важных событий жизни! Рекомндуем Вас нашим друзьям и знакомым и Всем другим людям. Удачи Вам и творческих успехов! Андрей и Эдита
Андрей и Эдита
Norime ir mes padėkoti fotografui Robertui, kad vestuvių dieną buvo su mumis ir įamžino visas mūsų akimirkas. Nuotraukos labai gražios, šiltos, subtilios ir emocingos. Esame labai patenkinti jo darbu, bendravimu ir žinoma galutiniu rezultatu. Jau ne kartą Robertas džiugino mus savo nuotraukomis, todėl ne veltui galime jį vadinti mūsų šeimos fotografu. Tikrai dar ne kartą kviesime jį į savo šventes :) Tikrai rekomenduojame ir kitiems.
Agnija ir Marius
Bardzo dziękuje za zdjęcia wszystko było wykonane ładnie i profesjonalnie. Moje rekomendacje!
Eva Jancuro
Robertai, dar kartą norime padėkoti už bendradarbiavimą, idėjas, nuostabiai įamžintas mūsų vestuvių akimirkas, gražią love story fotosesiją ir prisiminimus, kurie išliks visą gyvenimą. Nuotraukos nuostabios! Mums labai patiko ir fotoknyga - džiaugiosi, kad ją užsakėme! AČIŪ už nuostabų darbą!
Žana ir Vadim
Robertai, norėtume Jums nuoširdžiai padėkoti už bendradarbiavimą, gražias nuotraukas ir prisiminimus, kurie išliks su mumis visą likusį gyvenimą. Mums patiko ir fotoknyga – džiaugiuosi, kad ją užsisakem :) esame Jums labai dėkingi už tai.
Ana ir Valentin
Labai dėkojame tau Robertai už tavo nuostabų darbą.Esame begalo patenkinti,kad pasirinkome būtent tave įamžint mūsų vaikelio krikštynas.Darbas buvo atliktas profesionaliai ir kas svarbiausia laiku.Neabejoju,kad būtent tu tapsi mūsų šeimos fotografu.
Marija ir Vitalijus
Dėkui Robertai už gražias mūsų vaiko šventės nuotraukas ir už malonų bendravimą. Sėkmės darbuose:)
Ilona
Dziekujemy za pracę ktorą wykonales oryginalnie..dziekujemy za ladne zdjecia i za tak ciezke pracę ktora wykonujesz Robercie.Rekomendacje sa na 100%
Veslava
Robertai,ačiū už nuostabias pagautas akimirkas.Kiekvieną kartą į jas bežiūrint kyla šypsena ir širpuliukai. Tu puikus!!! Tą dieną sulaukėme daug pagyrų ir tu tai užfiksavai! Tai yra nepakartojama! Mes tikrai dar susitiksime,rekomenduojame!
Karina ir Aivaras
Gera nuotaika, malonus bendravimas, puikus rezultatas. Rekomenduoju :)
Raminta
Robertai labai norim Tau padėkoti už fantastiškas nuotraukas! Jos visos tokios spalvingos ir šiltos :) Užfiksuotos visos emocijos...Viskas taip, kaip ir norėjome kad būtų! Palinkėsim neprarasti meniško potencialo ir įkvėpimo toliau džiuginti
Ernestas ir Brigita
Fotografas Robertas įamžino mūsų vestuvių dieną. Jis dirba profesionaliai, labai maloniai visą laiką bendravome, esame labai patenkinti Roberto darbu - nuotraukos nuostabios!
Evelina ir Laurynas
Ačiū tau, Robertai, už nuostabias nuotraukas ir puikiai praleistą laiką. Ne kiekvienas fotografas gali sukurti tokią aplinką, kurioje gali pamiršti apie viską aplinkui - lyg sustotų laikas, o tu gali mėgautis ir džiaugtis kiekviena savo vestuvių akimirka. Robertas profesionaliai ir preciziškai atlieką savo darbą, nuoširdžiai rekomenduojame!
Tomas ir Andzelika
Sakome ačiū fotografui Robertui už svarbiausių mūsų gyvenime akimirkų įamžinimą, profesionaliai ir kompetentingai atliktą darbą, gerą nuotaiką bei greitą nuotraukų pristatymą. Kokybė garantuota, nes jau ne vieną kartą esame užsisakę fotosesiją ir likome labai patenkinti. Rekomenduojame.
Evelina ir Paulius
Sakome nuoširdu ačiū už puikias nuotraukas, puikius atsiminimus ir gera nuotaika šventės metu. Profesionalus savo darbą išmanantis fotografas kurio dėka džiaugiamės nuostabiomis nuotraukomis. Sąžiningai rekomenduojame ir patys rinksimės Robertą ateityje. Sėkmes kūryboje ir darbuose.
Akvilė
Fotografavo mūsų vaiko šventę, gavome puikias nuotraukas. Svarbiausia kad fotografas moka sutarti su vaiku, vaikas jo nebijojo, čia labai svarbu. Ir šiaip viskas SUPER, rekomenduoju!
Aleksandra
 

Atsiliepimų forma

Vardas *
El. paštas *
Atsiliepimas *
* - Šie laukai privalomi.